Танковий бій на радіокеруванні 369-23
Мрія будь-якого хлопчиська відчути себе в ролі військового. Танковий набір 369-23 потішить дитину, так як він являє собою відразу кілька танків. Такий комплект допоможе створювати з друзями тривалі сюжетно-рольові ігри на військову тематику.
Радіокерований танковий бій 369-23 – прекрасний подарунок дитині. Будь-яка сучасна іграшка – це більше, ніж просто спосіб захопити малюка. За допомогою іграшок діти пізнають навколишній світ, засвоюють соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття і їх розвиток буде проходити яскравіше і цікавіше.
Основні характеристики:
- Танки пересуваються вперед, назад, вправо, вліво;
- Вежа повертається на 360 градусів;
- Оснащені звуковими і світловими ефектами;
- Працює на батарейках (у комплект не входять);
- Розмір коробки: 43х17х18,5 див.
У набір входить:
- 2 танка;
- 2 пульта управління різної частоти;
Розміри/розміри:
- довжина (см): 27 см;
- ширина (см): 11 см;
- висота(см): 10 див.
Пульт управління працює від 2 батарейок типу «АА» - не входять в комплект.
Така іграшка без сумніву сподобається вашій дитині! А грати двома танками буде ще веселіше з татом або друзями.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Радіус дії | 20 м |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Танк |
- Ціна: 1 390 ₴



